Főoldal    >    Hírek és közzétételek

Karrier

A SET GROUP munkatársai olyan szakemberek, akik azért csatlakoztak a csapathoz és azért maradnak, mert úgy érzik, hogy a saját magasabb céljuk és a cég küldetése fedésben vannak.
Ők azok, akik keresik a lehetőséget, hogy hozzájárulhassanak egy náluk nagyobb dolog megvalósulásához. A SET GROUP-nál érezzük, hogy amit a Társaság tesz, az igazán számít a világnak, a kollégáknak és saját magunknak is, ezáltal egy eredményes csapatként dolgozunk együtt a közös cél elérése érdekében.

ez inkább Csapatunk rész és elég lenne fele ennyi szöveg ide

Aktuális állásajánlatainkat folyamatosan frissítjük, illetve a gyakornoki munkalehetőségekről további részletek az Aktualitások menüpontban olvashatók. Mielőtt elküldené önéletrajzát, jelentkezését, kérjük figyelmesen olvassa el az önéletrajzok, az álláspályázatok kezelésével kapcsolatos Adatkezelési Tájékoztatónkat.

Önéletrajza megküldésével a személyes adatai SET GROUP Nyrt. általi kezeléséhez való hozzájárulását megadottnak tekintjük.

AKTUÁLIS ÁLLÁSLEHETŐSÉGEK

Irodai asszisztens

A Farmer-Mix Kft., mint a SET Group Nyrt. leányvállalata azonnali kezdéssel (8 órában) irodai asszisztenst keres zsámbéki irodájába

  • A Farmer-Mix Kft., mint a SET Group Nyrt. leányvállalata azonnali kezdéssel (8 órában) irodai asszisztenst keres zsámbéki irodájába

Árumozgató

  • FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

    • Beérkező áruk kezelése; termékek szállításra való előkészítése, árukiadás;
    • Teherautók fel- és lepakolása;
    •  A termékek kézi vagy gépi árumozgató eszközökkel történő rendezése;

    AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

    • Minimum 8 általános végzettség
    • Pontos, precíz munkavégzés

    AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

    • B kategóriás jogosítvány
    • Targonca vezetői képesítés

    AMIT KÍNÁLUNK:

    • Stabil hátterű, hosszú távú munkalehetőség

    Határozatlan idejű munkaszerződés

    • Versenyképes jövedelem

    BÉR MEGEGYEZÉS SZERINT SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

    • Nem igényel nyelvtudást

    MUNKAVÉGZÉS HELYE:

    • 2072 Zsámbék, Etyeki utca 23.

    Várjuk jelentkezését a karrier@setnyrt.com e-mail címre vagy személyesen telephelyünkön, a Zsámbék, Etyeki utca 23. szám alatt!

Csatlakozz hozzánk!

SET ÁRFOLYAM